Foto

Publiskā diskusija “Krievijas prezidenta vēlēšanas”

2018. gada 6. marts. Publiskā diskusija “Krievijas prezidenta vēlēšanas” viesnīcā “Bergs”

Pētījuma "Starptautisko notikumu atainojums Latvijas interneta medijos" prezentācija

2018. gada 1. februāris. Pētījuma "Starptautisko notikumu atainojums Latvijas interneta medijos" prezentācija viesnīcā "Bergs".

Pētījuma “Latvijas reģioni un valsts ārpolitika: Krievijas faktora izpēte” prezentācija

2017. gada 21. decembris.  Pētījuma “Latvijas reģioni un valsts ārpolitika: Krievijas faktora izpēte” prezentācija  viesnīcā “Astor Riga Hotel”.

Rakstu krājuma "The Rise of Populism: Lessons for the European Union and the United States of America" prezentācija

2017. gada 24. novembris. Rakstu krājuma "The Rise of Populism: Lessons for the European Union and the United States of America" prezentācija Eiropas Savienības mājā Rīgā.

Rakstu krājuma “Baltkrievijas ārpolitika: 360°” prezentācija

2017. gada 31. maijā notika rakstu krājuma „Baltkrievijas ārpolitika: 360°” prezentācija. Jaunajā rakstu krājumā Austrumeiropas politikas pētījumu centrs, kopā ar autoriem – pētniekiem no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Krievijas aplūkojis Baltkrievijas ārpolitikas attiecību dinamiku.

Rakstu krājuma „Karš Sīrijā. Mācībstundas Rietumiem” prezentācija

29.oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgas konferences ietvaros notika Austrumeiropas politikas pētījumu centra (APPC) izdotā rakstu krājuma „Karš Sīrijā. Mācībstundas Rietumiem” (“The War in Syria: Lessons for the West”) prezentācija. Jauno grāmatu prezentēja tā līdzredaktori APPC izpilddirektors Andis Kudors, Eiropas parlamenta deputāts Artis Pabriks un divi no grāmatas autoriem - mediju eksperte Liza Vola (Liz Wahl) un profesors Džulians Lindlijs-Frenčs (Julian Lindley-French) moderatora APPC pētnieka Māra Cepurīša, kurš arī ir viens no rakstu krājuma autoriem, vadībā.

Seminārs "NVO un mediju loma hibrīdkarā. Ukrainas pieredze divus gadus pēc Krievijas iebrukuma"

2016. gada 6. maijā notika seminārs “NVO un mediju loma hibrīdkarā. Ukrainas pieredze divus gadus pēc Krievijas iebrukuma”. Eksperti no Ukrainas stāstīja par hibrīddraudiem un uzbrukumiem, ar ko valstij nācies saskarties Krievijas agresijas rezultātā, skaidrojot mediju un NVO ietekmes lomu un to, kā mediju un NVO kļūst par hibrīdkara sastāvdaļu.

Rakstu krājuma „Cietoksnis Krievija: politiskā, ekonomiskā un drošības situācija Krievijā pēc Krimas aneksijas un tās ietekme uz Baltijas valstīm” prezentācija

2016. gada 25. februārī notika rakstu krājuma „Cietoksnis Krievija: politiskā, ekonomiskā un drošības situācija Krievijā pēc Krimas aneksijas un tās ietekme uz Baltijas valstīm” prezentācija. Jaunajā rakstu krājumā tiek apskatīti politiskie un ekonomiskie procesi Krievijā no Krimas aneksijas brīža līdz 2015. gada nogalei. Grāmata ir sadalīta četrās tematiskās daļās: ideoloģija, politika, ekonomika un drošība. Grāmatas autori ir pētnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. 

Pētījuma "Slēpties acu priekšā: Putina karš Ukrainā" prezentācija

2015. gada 17.jūnijā Rīgā notika domnīcas Atlantic Council sagatavotā pētījuma “Slēpties acu priekšā: Putina karš Ukrainā” prezentācija. Pasākumu organizēja Austrumeiropas Politikas Pētījumu Centrs sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu Ministriju un Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijas Republikā.

Rakstu krājuma "The War in Ukraine: Lessons for Europe" prezentācija

2015. gada 15. maijā notika APPC jaunā rakstu krājuma „The War in Ukraine: Lessons for Europe” prezentācija. Rakstu krājuma autori ir pētnieki no Latvijas, Lielbritānijas, Somijas, Ukrainas un Krievijas. 

Pētījuma "Krievijas publiskā diplomātija Latvijā: mediji un nevalstiskais sektors" prezentācija

2014. gada 25. septembrī Austrumeiropas politikas pētījumu centrs prezentēja savu pētījumu „Krievijas publiskā diplomātija Latvijā: mediji un nevalstiskais sektors”.

Pētījuma "Krievijas informācijas kampaņa pret Ukrainu: no Viļņas samita līdz Krimas referendumam" prezentācija

2014. gada 17. jūnijā notika pētījuma „Krievijas informācijas kampaņa pret Ukrainu: no Viļņas samita līdz Krimas referendumam” prezentācija. To sagatavojuši APPC pētnieki Andis Kudors, Māris Cepurītis un komunikācijas zinātnes doktors Mārtiņš Kaprāns. Pētījums tapis pēc NATO izcilības centra stratēģiskās komunikācijas jautājumos pasūtījuma.

Pētījuma "Krievijas un Baltkrievijas ekonomiskā klātbūtne Baltijas valstīs: riski un iespējas" prezentācija

2012. gada 30. novembrī Latvijas Ārpolitikas institūts (LAI) un Austrumeiropas politikas pētījumu centrs (APPC), sadarbībā ar pētniekiem no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas, prezentēs savu jauno pētījumu „Krievijas un Baltkrievijas ekonomiskā klātbūtne Baltijas valstīs: riski un iespējas”. Prezentāciju pavadīs pētījuma autoru un ekspertu diskusija par pētījumā ietvertajiem jautājumiem.

Dalīties: